Váš studijní program

Příklady vašich studijních programů – projektů v KUDYKAMPUSU

Naši účastníci mají velmi různorodé projekty. V jedné věci jsou si velmi podobné. Velká chuť dělat něco užitečného a jít vlastní cestou.


Kterou vysokou školu vybrat? Jakou sebevzdělávací strategii zvolit?

Opravdu potřebujete titul k tomu, abyste byli v zaměstnání a v životě úspěšní? Když ano, jaký? Jakou školu chci já a jakou moji rodiče? Myslím, že bych měl(a) studovat, ale nevím co. Chci současně pracovat a studovat.


Už nyní vím, že školu nedostuduji. Přínos, který pro mě škola má, každým rokem klesá. Co s tím?

Spojujete si své studium s budoucí profesí, s tím, co v životě opravdu chcete? Jak zvýšit užitečnost současného studia? Co s tím, když se vám změnily priority? Zkuste popracovat na tom, co vás udělá šťastným. Vytvořte si takovou představu o svém cíli, která vás k němu dovede.


Mám určitou představu o projektu, podnikání, o tom, co by mě v životě bavilo. Potřeboval(a) bych tuto představu trochu nakopnout/posunout v inspirativním prostředí.

Nejsme sice podnikatelský inkubátor, ale mnoho lidí v KUDYKAMPUSU toho o podnikání a projektech hodně ví. Také ví, že vám do toho nesmí moc kecat. Každý na to jdeme jinak. Nemůžete být druhý Elon Musk, Steve Jobs nebo váš otec. Tedy samozřejmě můžete, ale nechcete raději být sami sebou….? Vytvořte si takovou představu o svém cíli, která vás k němu dovede.


Dokončuji školu a chtěl(a) bych si vyjasnit představu o svém budoucím zaměstnání. Možná bych chtěl(a) podnikat. Potřebuji si promyslet další krok v životě.

Mnoho studujících „daruje“ titul svým rodičům, jako odměnu za jejich dosavadní podporu a péči. Dříve byl titul zárukou dobrého zaměstnání. Dnes to platí jen někde. Vaše priority se během studia změnily? Korporát, malá firma nebo neziskovka? Nebo rodina? Nic není špatně… Vytvořte si takovou představu o svém cíli, která vás k němu dovede.


Mám zaměstnání, mám projekt, mám konkrétní plán, tvořím v umělecké oblasti. Potřebuji místo, kde mohu přemýšlet, jak to, co dělám a způsob jakým to dělám, nejenže vede k cíli, ale mě i nejvíce baví. Místo, kde bych se mohl(a) spojit se svou představou budoucnosti.

Vyladit své priority se stávajícím firemním prostředím. Kontinuální zpětná vazba a sebereflexe ve skupině. Jak dělat, co jsem nikdy nedělal. Co nikdo nikdy nedělal. Vytvořte si takovou představu o svém cíli, která vás k němu dovede.


Zaujal vás KUDYKAMPUS? Dejte nám základní informace a my vám pošleme rámcovou představu, jak by první trimestr mohl ve vašem případě vypadat: