20DIIN

Prostřednictvím programu 20 DIREKTORŮ hledáme ty, kdo se vážně zajímají o budoucnost vzdělávání a chtějí pomáhat budoucím účastníkům COLLEGE naplnit své cíle v oblasti sebeřízeného vzdělávání.

POJĎ S NÁMI TVOŘIT BUDOUCNOST VZDĚLÁVÁNÍ!

 

Budujeme COMMUNITY COLLEGE. Neformální univerzitu pro studující i nestudenty, pro pracující i nepracující, pro ty, kteří se rádi učí, i pro ty, kteří by o vyšším vzdělání za normálních okolností nepřemýšleli. Budujeme místo celoživotního vzdělávání. Podrobnosti o projektu zde.

Prostřednictvím programu 20 DIREKTORŮ hledáme ty, kdo se vážně zajímají o budoucnost vzdělávání a chtějí pomáhat budoucím účastníkům COLLEGE naplnit své cíle v oblasti sebeřízeného vzdělávání.

OBSAH PROGRAMU

Souběžně budeme pracovat ve čtyřech modech. Zažiješ pilotní program, který je „operačním systémem“ budoucí College, budeš s námi designovat  další program GAP-YEAR, budeš spolutvořit marketing tohoto programu. Na konci nebo už v průběhu se rozhodneš, zda chceš být College Direktorem nebo využiješ získaných informací jinde

1. KUDYKAMPUS

Do problematiky a konceptu projektu tě uvedeme v průběhu programu KUDYKAMPUS 2.0 (odkaz na program). Zažiješ jak je možné na svých cílech, projektech pracovat různými způsoby, různými technikami, různými přístupy.

2. ZPĚTNÁ VAZBA

Průběžně budeme společně přemýšlet o účinnosti, variantách a vylepšeních programu KUDYKAMPUS 2.0 a jeho jednotlivých částí. Také bude pro tebe bude jednoduché rozhodnutí, zda chceš.

3. DESIGN PROGRAMU GAP-YEAR

Po skončení KUDYKAMPUSU 2.0 začneme se samotným designem GAP-YEAR a s návrhem jeho marketingu. Touto fází nás v terénu provedou odborníci, kteří nám fandí. GAP-YEAR  bude určen především pro absolventy SŠ a SOŚ, kteří z různých důvodů nepokračují ve studiu na VŠ nebo ho přerušili nebo ho ukončili. Ať už ho plánují nebo ne. Umožní jim vytěžit období mezi školou a školou, nebo mezi školou a zaměstnáním, co nejlépe.

4. MARKETING PROGRAMU GAP-YEAR

Zkouška bojem. Oslovíte své přátele, spolužáky, neznámé lidi a získáte zpětnou vazbu na design GAP-YEAR. Podle získaných informací naplánujeme marketinkovou kampaň.

5. ROZHODNUTÍ

Chcete se opravdu stát Direktorem (směřovačem)? Promluvme si o tom a dohodněme se.

PŘIHLÁŠKA

20 DIREKTORŮ KUDYKAMPUSU 13. 2. – 30.4. 2020   zápisné 1900 Kč

Podmínky:

1. Účastníci musí projít výběrovým pohovorem
2. Odpovědět kladně na tyto otázky:

  • Je mi mezi 15 a 30 lety
  • Mohu si ve svém programu vyhradit ca 3 až 4 hodiny týdně (většinou ve čtvrtek)
  • Souhlasím s vrácením zápisného v případě, že v programu ukončím účast

Tento formulář chci odeslat jako:

Osobní údaje